Drzwi Wewnętrzne

Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas

691 120 540

Pozytywne i wiarygodne
opinie klientów

Bezpłatna dostawa dla
zamówień od 4000 zł

Profesjonalne wsparcie
i doradztwo w wyborze

Wygodne i bezpieczne
płatności online

Drzwi wewnętrzne – niezbędne elementy wyposażenia mieszkania

Nasze drzwi wewnętrzne znajdują się w wielu Państwa domach, stanowiąc nieodzowny element wyposażenia. Wielu klientów ceni ich świetne wykonanie oraz wysokiej jakości materiały użyte do produkcji. Doskonalimy naszą technologię, by kompleksowo dopracowywać projekty zgodnie z Państwa życzeniem oraz obowiązującymi trendami. Dostępne w naszej ofercie drzwi to przedmioty użytkowe najwyższej klasy. Cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem z uwagi na ich elegancki design.

Drzwi wewnętrzne – użytkowy produkt na lata

Mogą mieć Państwo pewność, że nasze drzwi to wyroby wysokiej klasy. Dokładamy wszelkich starań, by gościły w domach klientów nawet kilkadziesiąt lat. Ich design jest tak uniwersalny, że będą pasować do wielu wnętrz urządzonych w przeróżnych stylach. Najwyższą jakość wykonania gwarantują wysokogatunkowe materiały. Dzięki temu nasze drzwi wewnętrzne będą dobrze służyły przez długi czas.

Producent solidnych drzwi wewnętrznych do domu

Jako ceniony w branży producent mebli przedstawiamy kolekcję solidnych drzwi wewnętrznych. Ten element wyposażenia pełni bardzo ważną funkcję w mieszkaniu. Zapewniają one prywatność domownikom oraz izolują termicznie. Ponadto zabezpieczają przed hałasem i chronią przed intensywnymi zapachami, np. z kuchni czy łazienki. Wydzielają poszczególne strefy w domu oraz oddzielają od siebie wszystkie pomieszczenia. Jeżeli zależy Państwu na doświetleniu wnętrz, to polecamy zdecydować się na drzwi całkowicie lub częściowo przeszklone.

Największe zalety naszych drzwi wewnętrznych

Nasze wyroby wyróżniają się wysoką trwałością, funkcjonalnością i eleganckim designem. Wśród nich znajdują się drzwi wewnętrzne rozwierane, czyli najpopularniejszy dostępny na rynku typ. Skrzydło zawieszone jest na dwóch lub trzech zawiasach, a otwiera się po naciśnięciu klamki na lewą lub prawą stronę. W naszej ofercie występują jednoskrzydłowe drzwi wewnętrzne w kilku standardowych wymiarach, w kolorze białym, czarnym oraz jasnego drewna.

Na co zwrócić uwagę, wybierając drzwi wewnętrzne?

Drzwi wewnętrzne do domu warto wybierać nie tylko pod względem walorów estetycznych, ale i parametrów użytkowych. Liczy się przede wszystkim ich wytrzymałość, dobra izolacja cieplna i akustyczna, rozmiar oraz kierunek otwierania. Ponadto drzwi to nie samo skrzydło, ale też ościeżnica, zawiasy i klamka. Wszystkie te elementy muszą być funkcjonalne oraz odpowiednio dopasowane. W końcu stanowią estetyczne uzupełnienie wystroju wnętrz.

Drzwi wewnętrzne w naszej ofercie