Stoły

Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas

691 120 540

Pozytywne i wiarygodne
opinie klientów

Bezpłatna dostawa dla
zamówień od 4000 zł

Profesjonalne wsparcie
i doradztwo w wyborze

Wygodne i bezpieczne
płatności online

STÓŁ – IDEALNA JAKOŚĆ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Nasze meble zdobią salony, kuchnie oraz jadalnie. Niezmiernie cieszy nas fakt, że klienci cenią nasze produkty i chętnie stawiają je w reprezentacyjnych miejscach w swoich domach i mieszkaniach. Na zaufanie klientów pracowaliśmy latami, doskonaląc technologię, dopracowując projekty oraz zdobywając wiedzę niezbędną do tego, żeby tworzyć przedmioty użytkowe najwyższej klasy. Jednym z mebli naszego autorstwa, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, jest rozkładany stół. W naszym wykonaniu pięknie się prezentuje, a przy tym jest praktyczny, co nie uszło uwadze naszych zadowolonych klientów.

Producent mebli na lata

Stoły do kuchni czy salonu pełnią ważną funkcję w życiu społecznym i rodzinnym. To przy nich spotykamy się przy okazji różnych uroczystości, wspólnie biesiadujemy z rodziną świętując urodziny i imieniny, spędzamy razem święta. To także miejsce, przy którym podejmujemy gości i wiedziemy życie towarzyskie. Na co dzień zaś przy stole omawiany to, co nas spotkało. Warto więc zadbać o to, żeby miejsce, przy którym spędzamy tyle czasu, było wyjątkowe. Decydując się na zakup jednego z naszych stołów rozkładanych do jadalni czy pokoju dziennego możecie mieć Państwo pewność, że będzie Wam dobrze służył przez wiele lat.

Rozkładane stoły i krzesła do jadalni, kuchni i salonu

Jako producent stołów kuchennych i rozkładanych do salonu oraz jadalni stworzyliśmy kolekcję wyjątkowych mebli, które są trwałe i estetyczne. W trosce o wygodę klientów z Radomska i okolic oferujemy siedem podstawowych wersji tego praktycznego mebla. Część ze stołów można wykorzystać w przestrzeniach, w których należy rozsądnie gospodarować miejscem – w tym przypadku najlepiej sprawdzą się nasze rozkładane modele do pokoju dziennego i jadalni. Na co dzień nie zajmą dużo miejsca, ale kiedy zajdzie potrzeba, będziecie Państwo mogli szybko je rozłożyć i przygotować na przyjęcie większej ilości gości.

Producent wygodnych krzeseł i rozkładanych mebli dla całej rodziny

O potrzeby naszych klientów staramy się dbać kompleksowo, dlatego zajmujemy się także projektowaniem i produkcją wygodnych krzeseł. Tworzą one piękne i funkcjonalne zestawy z naszymi stołami kuchennymi i do salonu. Nasze tapicerowane krzesła charakteryzują się komfortowym siedziskiem i ponadczasowym designem.

Stoły w naszej ofercie

Krzesła oraz pozostałe elementy wyposażenia do salonu, jadalni i kuchni produkujemy na terenie województwa łódzkiego, gdzie znajduje się siedziba naszego zakładu stolarskiego. Ze względu na naszą lokalizację większość naszych klientów pochodzi z Radomska oraz okolic.