meblomat logo

FAQ

[hfe_template id='118']

Najczęściej zadawane pytania

Zamówienie można złożyć poprzez umieszczenie produktów w koszyku, a następnie uzupełnienie informacji o szczegółach płatności i dostawy. Można też złożyć zamówienie za pośrednictwem infolinii.

Aby anulować zamówienie prosimy o kontakt z obsługą sklepu internetowego. Można tego dokonać dzwoniąc na infolinię lub korzystając z czatu.

 

Oczywiście, nie ma problemu. W tym celu prosimy skontaktować się z obsługą e-sklepu. Można tego dokonać dzwoniąc na infolinię lub korzystając z czatu.

 

Niestety nie, gotówką przy odbiorze można płacić tylko w sklepie stacjonarnym. W przypadku zainteresowania dostawą do domu zamówienie musi być wcześniej w całości opłacone.

Jeżeli dokonano zakupu jako zalogowany użytkownik, to status zamówienia znajduje się w sekcji „Moje konto”. W pozostałych przypadkach status można sprawdzić, kontaktując się z przypisanym do zamówienia sklepem, poprzez infolinię.

W tym celu należy skontaktować się z obsługą e-sklepu. Można tego dokonać dzwoniąc na infolinię.

Brak potwierdzenia oznacza, że zamówienie nie zostało złożone lub został podany błędny adres mailowy. W takich przypadkach należy skontaktować się z obsługą e-sklepu. Można tego dokonać dzwoniąc na infolinię.