Meble Hotelowe

Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas

691 120 540

Pozytywne i wiarygodne
opinie klientów

Bezpłatna dostawa dla
zamówień od 4000 zł

Profesjonalne wsparcie
i doradztwo w wyborze

Wygodne i bezpieczne
płatności online

ELEGANCKIE I ATRAKCYJNE CENOWO MEBLE HOTELOWE

JAKO DOŚWIADCZONY PRODUCENT WYSOKIEJ KLASY MEBLI STYLOWYCH OFERUJEMY PAŃSTWU GOTOWE ZESTAWY MEBLI HOTELOWYCH Z MOŻLIWOŚCIĄ SWOBODNEJ MODYFIKACJI POD DANY OBIEKT. GOŚCIE OCZEKUJĄ DZIŚ OD HOTELOWYCH WNĘTRZ WYJĄTKOWEJ ELEGANCJI I KOMFORTU, LECZ BEZ PRZESADNEGO PRZEPYCHU. DAJE IM TO POCZUCIE LUKSUSU I USŁUG ŚWIADCZONYCH NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. WAŻNE JEST, ABY MEBLE HOTELOWE BYŁY ZARÓWNO PIĘKNE, JAK I FUNKCJONALNE. Z MYŚLĄ O POTRZEBACH ORAZ OCZEKIWANIACH NASZYCH KLIENTÓW PRZYGOTOWALIŚMY KILKA RÓŻNIĄCYCH SIĘ STYLEM MODELI. KOLEKCJE SALZBURG ORAZ WERONA ZADOWOLĄ TRADYCJONALISTÓW. POSIADAJĄ ONE CHARAKTERYSTYCZNE DLA STAROMODNYCH MEBLI WZORNICTWO I DETALE. MODELE MOCCA ORAZ KENT TO ELEGANCJA I STYL W NOWOCZESNYM, MINIMALISTYCZNYM, WYDANIU. WYRÓŻNIAJĄ SIĘ ONE BRAKIEM ZDOBIEŃ ORAZ PROSTĄ LINIĄ.

MEBLE HOTELOWE Z NAJLEPSZYCH MATERIAŁÓW
BEZ WZGLĘDU NA WYBRANY STYL WYKONANIA NASZYCH MEBLI HOTELOWYCH, DO ICH PRODUKCJI UŻYWAMY JEDYNIE NAJLEPSZYCH MATERIAŁÓW, W TYM LITEGO DREWNA ORAZ OKLEIN NATURALNYCH, KTÓRE NADAJĄ IM KLASYCZNY I ELEGANCKI WYGLĄD. DBAMY TAKŻE O KAŻDY ELEMENT, KTÓRY JE ZDOBI. NASZE MEBLE HOTELOWE SPRAWIĄ, ŻE PAŃSTWA GOŚCIE POCZUJĄ SIĘ WYJĄTKOWO I Z PEWNOŚCIĄ BĘDĄ CHCIELI WRACAĆ. W SKŁAD NASZYCH ZESTAWÓW, KTÓRE MOGĄ PAŃSTWO DOWOLNIE MODYFIKOWAĆ, WCHODZĄ KRZESŁA, STOŁY, SZAFY, TOALETKI, ŁÓŻKA, LUSTRA, A TAKŻE WIELE INNYCH ELEMENTÓW, KTÓRE NADADZĄ POMIESZCZENIOM KLASY I UROKU. JEŚLI PRAGNĄ PAŃSTWO ZAOPATRZYĆ SIĘ W DOBREJ JAKOŚCI MEBLE HOTELOWE W ATRAKCYJNEJ CENIE, SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.

KOLEKCJA MEBLI HOTELOWYCH OBEJMUJE M.IN.:

  • STOŁY,
  • KRZESŁA,
  • ŁÓŻKA,
  • SZAFY,
  • TOALETKI,
  • LUSTRA I WIELE INNYCH ELEMENTÓW.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY WŁAŚCICIELI HOTELI ORAZ PENSJONATÓW. OFERUJEMY KORZYSTNE WARUNKI WSPÓŁDZIAŁANIA ORAZ ATRAKCYJNE CENY.

KONTAKT TELEFONICZNY W SPRAWIE MEBLI HOTELOWYCH +48 691 120 540.

 

 

PONIŻEJ PREZENTUJEMY PAŃSTWU PRZYKŁADOWE ARANŻACJE POMIESZCZENIA HOTELOWEGO Z WYKORZYSTANIEM NASZEJ KOLEKCJI MEBLI.